Perlový náhrdelník říční perly, barva fialovo-lososová

750 

Perlový náhrdelník s říčními perličkami v sobě ukrývá, výjimečnou barevnou kombinaci fialové a lososové. Na krku splyne saténová šňůrka v lososové barvě s kůží, takže krásně vyniknou zářící fialové Swarovski korálky a říční perličky.

 

Katalogové číslo: 0003 Kategorie: , Štítky: , , , , , ,

Popis

Perlový náhrdelník je tak lehounký, že ho na krku ani neucítíte. Ale nemusíte se bát, že ho ztratíte, protože neobsahuje žádné zapínání a nasazuje se přes hlavu.

Hlavním motivem perlového náhrdelníku je kombinace lesklých Swarovski korálků a pravých říčních perliček, které jsou matné. Tyto dva hlavní zástupce doplňují nejmenší matné japonské korálky Myiuki.  Vytvořila jsem tak neopakovatelný náhrdelník se spojením přírody a skla.

Kombinací barev fialové a losové vznikl neotřelý barevný kontrast, kterým se mé šperky odlišují od ostatních.  Velký důraz kladu na „nepoužívání“ jakýchkoliv kovových komponentů. Protože jsem zvyklá šperky jednou nasadit a sundat, až po pár letech, když se rozpadají :-). A tuhle velkou zátěž, podle mojí zkušenosti nevydrží žádný kov. Každý dříve nebo později degraduje, zmatní, obarví kůži nebo oblečení. (ano i chirurgická ocel vypadá po pár měsících „divně“)

Zapínání je u toho perlového náhrdelníku řešeno pomocí posuvných uzlů. Při nasazování si je roztáhnete na maximum, přetáhnete přes hlavu a poté stáhnete na požadovanou délku. Hlavní výhodou tohoto zapínání je, že si délku můžete nastavit individuálně. A když vás přestane perlový náhrdelník bavit jako náhrdelník, pohodlně z něho uděláte náramek.

Teď už zbývá pouze zařadit tento perlový šperk, do své sbírky.

Max délka 68 cm
Min délka 36 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Perlový náhrdelník říční perly, barva fialovo-lososová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *